Číška
sklo čiré, vrstvené kobaltovým, válcový ve spodní části přiškrcený, probrušované fazety, zlacený horní okraj, Čechy, 50. léta 19. století, výška 12 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Číška
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |